Школска слава "Свети Сава"

Дана 27.01.2019. године обележена је школска слава Свети Сава културно – уметничким програмом, резањем славског колача и свечаним ручком уз присуство гостију, наставника и ученика. Домаћини славе били су ученици петог разреда са разредном, наставницом математике Аном Пантелић Којић.Програм су припремиле наставница музичке културе Јелена Голубовић и наставница српског језика Јована Милић, у програму су учествовали рецитатори, чланови хора и драмске секције, као и полазници фолклорне секције КУД “Ђердан”. У холу школе била је постављена “Светосавска изложба књига” библиотечког фонда школске библиотеке у реализацији библиотекара Радмиле Настић Антанасијевић,.

Срећну школску славу свим присутнима је пожелела директорка школе Данијела Марковић.