,,Ваљево у зеленој шуми планете"

literarni radПоводом литерарног  конкурса под називом ,,Ваљево у зеленој шуми  планете'' одазвала се и наша школа. Организатор манифестације је ЈП ,,Видрак'' из Ваљева. Радове је оцењивао стручни жири Матичне библиотеке ,,Љубомир Ненадовић '' из Ваљева. Награде су биле новчане у виду поклон ваучера за 1., 2. , и 3. место.

Ученик наше школе ,Давид Лукић (први разред)  је награђен посебном наградом за најоригиналнији рад на овом конкурсу. Добио је ваучер у вредности од 3 000,00 динара који може да се реализује  у књижари ,,Уна''. Награде су додељене у Центру за културу.

ВАЉЕВО У ЗЕЛЕНОЈ ШУМИ ПЛАНЕТЕ

Ваљево је велика планета у малом граду где су улице пуне народа,а нигде никог нема. У Ваљеву има велика зелена шума у којој нема дрвећа са којег пада лишће. Град је пун животиња,а чује се само цвркут птица. У Ваљеву су улице широке,а људи се једва мимоиђу. Ово је веома чудан парк.

Давид  Лукић, први разред