Општинско такмичење "Шта знаш о саобраћају" 2016.

У суботу, 16. 4. 2016. одржано је Општинско такмичење „Шта знаш о саобраћају“ у ОШ „Владика Николај Велимировић“.

На такмичењу су учествовали Маријана Босиљчић (V), Јована Јевтић (V), Ђорђе Драјић (V), Милутин Павловић (V), Николина Перић (VII), Милица Марковић (VI), Бојан Живановић (VI) и Михаило Марковић (VII).
Михаило Марковић (VII) је освојио прво место у Ц категорији, Милутин Павловић (V) прво место у Б категорији, а Николина Перић (VII) одлично друго место у Ц категорији. Њих троје су се пласирали на Окружно такмичење. Бојан Живановић (VI) је освојио Похвалу за треће место у Ц категорији.
Школа је екипно освојила прво место у Ц категорији.

Честитамо свим такмичарима на сјајном познавању саобраћајних прописа и спретности у вожњи бицикла, а пласираним ученицима желимо успех у наставку такмичења.