,,Шта знаш о саобраћају"- републичко такмичење 2015

CAM01275У организацији АМСС у петак 22. маја у Дому ученика Средње железничке школе  и у суботу 23. маја у Леденој хали Пионир у Београду је одржано 46. по реду, најстарије и најмасовније Републичко такмичење “Шта знаш о саобраћају”.

Такмичење познавања саобраћаја уједно је и званично такмичење Министарства просвете, науке и технолошког развоја и одржано је уз подршку Друштва наставника техничког образовања Србије, Министарства унутрашњих послова, школа и спонзора.

Основци су показали своје знање и умеће такмичећи се првог дана у теоријском делу, решавањем саобраћајних тестова, и сутрадан у вожњи бицикла на полигонима спретности и практичног понашања, који симулирају саобраћајне ситуације са којима се деца срећу у свакодневном животу.

Нашу школу представљала је Милица Марковић (V разред). Милица је приказала завидно знање из саобраћајних прописа и вештину у вожњи бицикла на два тешка полигона.

Милици честитамо на учешћу и желимо да и следеће године понови овај успех.