Излет у Ваљево

Ученици другог разреда наше школе са учитељицом Зорицом Вуковић Мекић су посетили Ваљево једног лепог и  сунчаног јесењег дана.Ученици су најпре обишли Железничку станицу,затим су се упутили у Пољопривредну школу где су прошетали ботаничком баштом, уживали крај фонтане и обишли зооврт . Леп и сунчан дан употпунио је доживљај. Ученици су након ужине кренули градом крећући се улицама како би обновили  правила понашања у саобраћају. Одмор на Тргу Десанке Максимовић је проведен у знаку сећања на песме које су ученици знали са часова српскога језика.Учитељица Зорица Вуковић Мекић је ученицима показала зграде као што су : пошта, банка, суд, библиотека, црква, музеј...На крају излета градом Ваљевом, ученици другог разреда су посетили парк „Пећина“,где су цртали цртеже, скупљали кестење и суво лишће.Потом, раздрагане малишане су родитељи одвезли кућама.