Тематски дан "Светосавље у нашој школи"

Дана 25.01.2019.године одржан је тематски дан под називом ,,Светосавље у нашој школи''. Часови који су реализовани тог дана су: ликовна култура, српски језик и музичка култура.
Реализовани су сви предвиђени циљеви и исходи. Ученици су били веома активни на сваком часу, али и задовољни ( посебно на часу ликовне културе када су бојили, лепили зрневље).Примећујем да су постали веопма спретни када раде са оваквим материјалима и на брз начин долазе до лепог продукта. На часу музичке културе је требало направити бар 2- 3 модела инструмента о коме смо данас слушали (кастањете), тако да је то велики недостатак овом часу.
Ученицима се допао цео тематски дан , било им је занимљиво, посебно јер су своје ликовне радове изложили у хол школе, а неколико радова је одабрано и за школски пано који ће бити изложен на прослави школске славе.
Професор разредне наставе: Весна Пантић